TH Arte

Jak již název napovídá, nejsme jen stavební firma. Kvalitní bydlení je umění, a to je to co děláme. Individuálně, s pochopením a citem.

Naše filosofie

Klidně tisíckrát vysvětlím klientovi, proč to děláme takto, než se jedinkrát omlouvat za kvalitu. Protože, když už něco stojí za námahu, stojí to za to, udělat to pořádně.

...

Ing. Tomáš Hroch
TH Arte CEO

Produkty a služby

Šetrné domy

To, že něco nazveme šetrné, neznamená úsporu na kvalitě. Naopak, celý dům je navržen a postaven tak, aby dokázal nejen optimalizovat výrobní a stavební náklady, ale svými vlastnostmi přispěl k úspoře nákladů na provoz bydlení a zároveň byl šetrný i k přírodě.

Financování a koupě

Na začátku každý stojí před otázkou kde, co a za kolik. Pojďme přemýšlet obráceně – kolik mohu, co chci postavit a pak kde najdu vhodný pozemek. Pomůžeme Vám odpovědět na všechny otázky, umíme navrhnout financování pro každého s ohledem na jeho situaci, připravit architektonická řešení a najít i vhodný pozemek.

Prověření pozemku

Chráníme investice klientů, kteří se rozhodují koupit pozemek a chtějí mít ucelené informace k uváženému rozhodnutí. Eliminujeme veškeré hrozby pro investora a ten tak získá správný pozemek pro své účely. Rozumíme stavbám, rozumíme pozemkům, rozumíme legislativě.

Stavební povolení online

Momentálně klientům vyřídíme stavební povolení standartním způsobem a pracujeme na verzi, která by umožňovala vyřízení povolení jen několika kliknutím myši.

Projektování

Není projekt, jako projekt. Opravdový projekt musí nejen dobře vypadat a klientovi se líbit, ale musí se také budoucí dům podle něj dát postavit. Naše výhoda spočívá v tom, že díky dlouholetým zkušenostem stavbám rozumíme, a víme co je možné postavit a co už ne. Ke každému projektu přistupujeme individuálně s osobním respektem klientových názorů.

Microdevelopment

Jak název napovídá, mikrodevelopment se zabývá menšími celky pozemků, které chce majitel zhodnotit lépe, než kdyby je prodával ve stávajícím stavu. V případě mikrodevelopmentu je možné řízeně zhodnotit pozemky stejně jak u velkých developerských celků.